• Statuetki dla najlepszych absolwentów

     • W okresie matur wręczono okolicznościowe statuetki. Uroczystość była zaplanowana na 24 kwietnia 2020r., ale koronawirus pokrzyżował plany. 

      Statuetkę dla najlepszego absolwenta ZSB-E roku szkolnego 2019/2020 otrzymał Konrad Skóra (średnia ocen 4,93).

      Wśród wyróżnionych znaleźli się czołowi piłarze ręczni ŚKPR Świdnica - absolwenci pierwszej w historii ZSB-E międzyoddziałowej klasy sportowej (mistrzowie Polski juniorów młodszych w roku 2016): Adam Chmiel, Rafał Kopyciak, Wojciech Jabłoński, Maksymilian Paleń i Rafał Wiszniowski.

     • List Pani Dyrektor Krystyny Kowalonek

     • Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

      Dziewczęta i Chłopcy,

      Kończy się rok szkolny, jakiego nie było w historii.    Całe szczęście, że wszystko co złe i niechciane szybko mija, więc  i ten  stan  oddzielenia od kolegów, nauczycieli  i ogólnie od szkoły wkrótce będziemy wspominać jako przeszły.   Szybko mijają  również  dobre chwile, ale… po nich następują kolejne, równie dobre. Nie odbędzie się nasze ostatnie przed wakacjami spotkanie, więc tą drogą chcę Wam podziękować  za  kolejny  wspólny rok nauki i pracy. Życzę, aby  Wasze wakacje były  wolne od zagrożeń i najbardziej udane spośród dotychczasowych.  Aby były pełne dobrych, wesołych spotkań i wydarzeń  - po tak trudnych miesiącach każdy z Was zasługuje na  solidny wypoczynek. Wszystkim uczniom, a szczególnie  wyróżnionym,  gratuluję  osiągniętych wyników  i  życzę abyście  w nowym roku  szkolnym  z  należytym  zaangażowaniem przystąpili do nauki.

      Dziękuję rodzicom i opiekunom za pomoc udzielaną szkole w trudnym dziele nauczania i wychowania młodych ludzi.  Dziękuję za zaufanie udzielone ZSB-E z jakim powierzyliście Państwo  los swoich dzieci – w trudnych chwilach, w ubiegłym roku i obecnie słyszałam od Państwa wiele ciepłych słów  wsparcia. To dla nas ważne, bo daje potwierdzenie, że dobrze spełniamy  przyjęte na siebie obowiązki. 

      Tą drogą chcę również pożegnać się z Państwem, uczniami i rodzicami, gdyż  od 1 września  2020r, po 18 latach pracy na stanowisku Dyrektora ZSB-E,  postanowiłam  „dać sobie luz”.  Pracować z Wami i dla Was to była wielka przyjemność  i  zaszczyt.  Dzięki Wam poznałam wiele zagadnień dalekich od tego co robiłam na co dzień -  można więc powiedzieć,  że i Wy  byliście moimi nauczycielami.  W ciągu 33 lat pracy  wśród młodzieży przeżyłam   wiele satysfakcjonujących  chwil.  Cieszyły i cieszą mnie Wasze sukcesy zawodowe i powodzenie życiowe.  Dziękuję Wam za lata spędzone razem, za chwile radosne, wzruszające i  za te „normalne”, codzienne.  Sercem i myślą zawsze będę przy  uczniach i Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych  im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy.

      Dyrektor ZSB-E
      Krystyna Kowalonek

     • Rozdanie świadectw

     • Uczniowie muszą posiadać maseczki, własny długopis i zachować odstęp 1,5 metra

       

      26 czerwca 2020r. zostaną wydane świadectwa zgodnie z zachowaniem reżimu sanitarnego wg następującego harmonogramu:

      godz. 8:30 
      - klasa Ic Tg (budynek B - korytarz parter)
      - klasa Ia Tg (sala gimnastyczna - wejście od strony boiska)
      - klasa Ib Tg (budynek A - korytarz parter)
      - klasa III BS (sala 28)

      godz. 9:15
      - klasa IIIc T (budynek B - korytarz parter)
      - klasa I BS (sala gimnastyczna - wejście od strony boiska)
      - klasa IIIb T (budynek A - korytarz parter)
      - klasa IIIa T (aula)

      godz. 10:00 
      - klasa Ib Tp (budynek B - - korytarz parter)
      - klasa Ia Tp (sala gimnastyczna - wejście od strony boiska)
      - klasa Ic Tp (budynek A - korytarz parter)

      godz. 10:45
      - klasa IIc T (budynek B - korytarz parter)
      - klasa Id Tp (sala gimnastyczna - wejście od strony boiska)
      - klasa IIa T (budynek A - korytarz parter)
      - klasa IIb T (aula)
       

       

       

     • Matury w ZSB-E trwają!

     • W tym roku wyjątkowo w czerwcu i w wyjątkowych warunkach. Rodzice uczniów klas maturalnych sprawili w tym trudnym okresie miłą niespodziankę swoim, już dorosłym dzieciom i ufundowali pamiątkowe maseczki 😀